خرید خاویار اصل - رایبد خاویار
مراکز خرید خاویار درجه یک

مرکز خرید و فروش خاویار در شیراز

مرکز خرید و فروش خاویار در ایران کجاست؟ مرکز فروش خاویار در تهران کجاست؟ مرکز خرید و فروش خاویار در شیراز کجاست؟ یکی از مراکز خرید و فروش خاویار در ایران شیراز است ، از این شهر به صورت عمده خاویار را به فروش می رسد که این محصولات در تمام مناطق شیراز در حال تحویل در منزل در اختیار مشتریان شیرازی قرار می گیرد.

مرکز خرید و فروش خاویار در شیراز

آشنای با خاویار در مرکز خرید و فروش آن در شیراز

خاویار به لحاظ مواد غذایی بسیار پر انرژی و حاوی پروتئین و چربی است که ۲۵ درصد آن کلسترول و ۷۵ دصد آن پروتئین است و افراد ثروت مند چه در ایران و جهان بسیار علاقه زیادی به آن دارند و دوست دارند در سبد غذایی خود آن را داشته باشند. بهترین رقم خاویار در ایران است و فروش آن به صورت جهانی صورت می گیرد و فروش خاویار یکی از صادرات زیاد ایران است.

مرکز فروش خاویار در شیراز

مناسب ترین راه برای عرضه خاویار از راه اینترنت است که این نوع فروش نه تنها در سراسر کشور حتی در جهان نیز انجام می شود. در طی سال های اخیر ماهی خاویاری بسیار کم شده و رو به انقراض هستند و تولید آن رو به کاهش است و به صورت محدود عرضه می گردد. در نتیجه فروش آن به صورت حضوری بسیار کم انجام می شود و تنها به صورت اینترنتی در دسترس مشتریان است.

انواع خاویار اصل در شیراز

خاویار در شیراز به تعداد انبوه به فروش می رسد و مشتریان بسیاری نیز دارد.

 • خاویار بلوگا ایرانی
 • خاویار بری ایرانی
 • خاویار فشرده ( کلاسیک )
 • خاویار سوروگا ایرانی
 • خاویار آسترا ایرانی

مرکز فروش خاویار در شیراز

نمایندگی مرکز خرید و فروش خاویار در شیراز

خاویار به صورت عمده به خارج صادر می گردد و بر اساس آمار شیلات چیزی حدود ۵۰% آن به خارج از مرز های کشور ارسال می شود و مشتریان بسیاری دارد. فرودگاه های کشور برای صادرات خاویار بسیار مهم هستند و از جمله فرودگاه هایی که این امر را باعث میشوند فرودگاه امام خمینی در تهران و فرودگاه مشهد شیراز و همچنین فرودگاه اصفهان است. مسافرینی که می خواهند از ایران به خارج از کشور سفر کنند می توانند محصولات خاویار را به عنوان سوغاتی از ایران به خارج کشور ببرند و برای اینکار از راه های ارتباطی زیر استفاده نمایند:

 • فروشگاه آنلاین
 • نمایندگی فروش
 • فضای مجازی
 • حضور مشتری در مزرعه

نمایندگی مرکز خرید و فروش خاویار در شیراز

فروش بهترین خاویار

فروش بهترین خاویار در شیراز توسط مرکز خرید و فروش خاویار در این شهر به صورت ویژه امکان پذیر می باشد. بهترین خاویار تولید شده در ایران خاویار بلوگا است این خاویار از ماهی بزرگی به نام فیل ماهی گرفته می شود. فیل ماهی یکی از ماهی های کمیاب در ایران می باشد. خاویارهای ایرانی همه از بهترین نوع خاویارهایی هستند که در جهان در حال تولید میباشند. خرید و فروش انواع خاویار که دارای بهترین کیفیت هستند از طریق مراکز فروش معتبری در حال انجام می باشد.

انواع بهترین نوع های خاویار دریای خزر

 • خاویار بلوگا دریای خزر
 • خاویار سوروگا دریای خزر
 • خاویار آسترا دریای خزر
 • خاویار بری دریای خزر
 • خاویار طلایی دریای خزر
 • خاویار فشرده دریای خزر
 • و……..

فروش بهترین خاویار

صادرات خاویار ایران

صادرات خاویار ایران از کدام گونه های خاویاری است؟ برای صادرات قوانین صادر کردن خاویار باید بالان چند کیلو گرم باشد؟ برای دتیابی به کدام نمایندگی های معتبر جهت صادر نمودن باید مراجعه کرد؟ تمام نمایندگی های معتبر ایرانی همگی به همراه مجوزهای رسمی جهت صادر کردن بهترین محصولات ماهیان خاویاری صادراتی و اصیل دریای خزر را بین مشتریان عرضه می نمایند.

انواع گواهی های مخصوص صادرات خاویار

 • گواهی دامپزشکی مناسب صادرات
 • گواهی سایتس مناسب صادرات
 • گواهی حمل و نقل مناسب صادرات
 • گواهی قرنطینه مناسب صادرات
 • گواهی کارت بازرگانی مناسب صادرات
 • گواهی مبدا  مناسب صادرات
 • گواهی مقصد مناسب صادرات
 • و………..

صادرات خاویار ایران

از کجا خاویار بخریم؟

از کجا خاویار بخریم. خاویار را جهت خریداری در کیفیت های اصلو ارگانیک به همراه قیمت های بسیار مناسب میتوانید برای تهیه به صورت انلاین اینترنتی سفارش محصولات مورد نظر خود را از نمایندگی و برند بسیار معتبر و شناخته شده رایبد خاویار تجربه نمایید و علاوه بر خرید اینترنتی انلاین میتوانید به صورت حضوری جهت داشتن وقت و زمان بسیار برای خود محصولات ارگانیک این برند جهانی را خریداری نمایید. مصرف کنندگان خاویار رایبد خاویار از خواص ها و فواید خاویاران باید بدانند که استفاده از خاویار خصوصا خاویار ارگانیک که عاری از سموم، مواد شیمیایی و آفت کش‌ها باشد، در زنان باردار باعث افزایش رشد مغز، چشم و هوش جنین می‌شود.

از کجا خاویار بخریم؟

نمایندگی فروش خاویار در ایران

نمایندگی فروش خاویار در ایران، در کشور صورت میگیرد که در جای جای کشور و در شهرهای بزرگ ایران وجود دارد که دسترسی مشتریا را برای خرید خاویار های مرغوب ایرانی اسان نموده اند. ماهی خاویار از نظر رنگ سه نوع است که شامل مروارید سیاه از فیل ماهی و خاویار آسترا یا خاویارطلایی از تاس ماهی و خاویار ریز سوروگا از اوزون برون می باشد و  همچنین میتوان گفت که در این بین، خاویار بلوگا بارنگ خاکستری طرفداران بیشتری دارد و از نظر صادراتی نیز از اهمیت بیشتری برخوردار است. مدیریت حفظ و تکثیر و رهاسازی ماهیان خاویاری دریای خزر نیز با ایران است. ایران سالانه در حدود ۲۰ تا ۲۲ میلیون بچه ماهی خاویاری از گونه قره برون را در دریا رها می‌سازد.

دریای خزر 90 درصد از ذخایر ماهیان خاویاری جهان در دریای خزر موجود است و ایران یکی از بزرگ‌ترین تولیدکننده‌های خاویار در جهان است.

نمایندگی فروش خاویار در ایران

بهترین مرکز خاویار در تهران

بهترین مرکز خاویار در تهران رایبد خاویار می باشد که با کیفیت ترین نوع محصولات را با قیمت های عالی بدون واسطه در اختیار مشتریان خود قرار میدهد. رایبدخاویار یکی از بزرگترین نمایندگی های خاویاری در ایران میباشد که شامل بهترین برندها در بین دیگر مراکز است و دارای قدمتی چندین و چند ساله میباشد. ایران در صدر جدول صادرات این محصول گرانبها قرار داشته و خاویار ایران بالاترین رتبه را در کیفیت و تولید این محصول به خود اختصاص داده است. برای مطلع شدن از نرخ قیمت های محصولات ماهیان و گوشت ماهیان خاویاری در این نمایندگی به راحتی میتوانید به سایت برند مراجعه و به مشاوران جهت پاسخ دادن به سوالات متدوال خود رجوع نمایید.

بهترین مرکز خاویار در تهران

قیمت خاویار مرغوب در بازار

قیمت خاویار مرغوب در بازار ایران چند است؟ حهت مطلع شدن از این سوال به نمایندگی های معتبر محصولات خاویاری ایران مراجعه نمایید.
خاویار یکی از محصولات صادراتی ایران است. در واقع خاویار ناب ایران اصطلاحی است که به دلیل صادرات وسیع این محصول استفاده می شود. کشور ما 93 درصد خاویار مورد نیاز جهان را تامین می کند که همه این ماده غذایی ارزشمند از دریای خزر بدست می آید. مراکز معتبری همچون رایبد خاویار بهترین و با کیفیت ترین نوع محصولات را با قیمت های عالی بدون واسطه در اختیار مشتریان خود قرار میدهد. نمایندگی و شرکت تولیدی رایبد خاویار دارای چندین سال سابقه بسیار پررنگ و درخشانی را بین مشتریان خود دارد.

قیمت خاویار مرغوب در بازار

قیمت خاویار طلایی ایرانی

قیمت خاویار طلایی ایرانی به این وابسته است که به کدامین نمایندگی جهت خرید مراجعه می نمایید.
قیمت خاویار طلایی ایرانی به این وابسته است که به کدامین نمایندگی جهت خرید مراجعه می نمایید. میتوانید هنگام خرید از نمایندگی معتبر از قیمت ها نیز مطلع گردید و قبل از ان حتما از اصل بودن محصولات تاره خاویاری مطمعن شوید. خاویار آسترا یا تاس ماهی ایران و روس که به نام خاویار طلایی نیز معروف میباشد زیرا طیف رنگ مایل به طلایی و قهوه ای روشنی را داراست. این خاویار از نقطه نظر کیفیت رتبه دوم را به خوئ اختصاص داده است که نیز بومی دریای خزر ایران میباشد. خاویارهای مرغوب و اصیل ایرانی قدمتی چند صد میلیون ساله و به عصر ژوراسیک باز می‌گردد، و از این رو ماهیان خاویار را فسیل‌های‌ زنده جهان می‌نامند.

قیمت خاویار طلایی ایرانی

صادرات بهترین خاویار ایران به اروپا

صادرات بهترین خاویار ایران به اروپا از طریق مراجعه به نمایندگی ها و مراکز خاویاری معتبر همانند شرکت بسیار بزرگ و برند رایبد خاویار صورت میگیرد که خاویار بلوگا تا به امروز از نظر صادر نمودن محصولات خاویاری رتبه اول را در میان دیگر گونه های به خود اختصاص نموده است.

خاویار سیاه یکی از گونه های بسیار مهم ماهیان خاویاری در ایران میباشد که از نظر کیفیت بیشترین و بهترین کیفیت را در خود دارد.
این خاویار از ماهی فیل ماهی که واقع در دریای خزر میباشد و بومی کشور است بدست می اید که بزرگترین ماهی دریا نیز به شمار میرود و یکی از گونه های کمیاب و نادر میباشد. خاویار فیل ماهی بسیار گرانبها و با ارزش میباشد که ان را میتوان از نمایندگی های معتبر کشور خریداری نمود.

صادرات بهترین خاویار ایران به اروپا

ارزش صادرات خاویار ایران

ارزش صادرات خاویار ایران نزد تمام خریداران و مشتریان خاویاری در کشورهای جهان بسیار اهمیت دارد.
در سال های اخیر بازارهای داخلی رونق بیشتری نسبت به بازارهای صادراتی و خارجی کشور داشته است. خاویار طلایی، سرخ و سیاه از انواع خاویار هستند که در این میان، خاویار سیاه از ارزش بالاتری برخوردار است، اگر چه ارزش تغذیه‌ای همگی کم و بیش یکسان است. برای خریداری با کیفیت ترین خاویار میتوانید با سایت نمایندگی رایبد خاویار مراجعه نمایید. از آنجا که خاویار مستعد فساد است، در گذشته پس از صید ماهی، به سرعت به آن نمک افزوده می‌شد. امروزه با پیشرفت روش‌های نگهداری مواد غذایی، از روش‌های دیگری مانند فریز کردن یا برخی نگه‌دارنده‌ها نیز در نگهداری خاویار استفاده می‌شود و در نتیجه خاویارهای کم نمک نیز تولید شده‌اند که بسیاری از افراد به مصرف این نوع خاویار تمایل دارند.

ارزش صادرات خاویار ایران

خرید خاویار اعلا برای صادرات با بهترین قیمت

خرید خاویار اعلا برای صادرات با بهترین قیمت پس از خرید به وسیله نمایندگی ها و با داشتن مجوز را میتوانید با اطمینان خاطر به نمایندگی خاویار ایران مراجعه نمایید که این نمایندگی بزرگترین مزرعه تولید خاویار دریای خزر در ایران میباشد که خاویار را بصورت کاملا طبیعی و ارگانیک پرورش داده و مستقیم بدست مشتریان و مصرف کنندگان خاویاری میرساند.

با مراجعه نمایندگی های معتبر میتوانید انواع خاویار ها را با کیفیت های اصل به همراه قیمت های عالی تهیه و ان را در کمترین زمان ممکن درب منزل خود تحویل بگیرید.
با مراجعه نمایندگی های معتبر میتوانید انواع خاویار ها را با کیفیت های اصل به همراه قیمت های عالی تهیه و ان را در کمترین زمان ممکن درب منزل خود تحویل بگیرید. در اکثر استان های داخلی، مزرعه های پرورش ماهی خاویار وجود دارد که خاویارهای اصیل ایرانی و تولید و پرورش میدهند و به دست همگان میرسانند.

خرید خاویار اعلا برای صادرات با بهترین قیمت

فروش خاویار الماس چگونه است؟

فروش خاویار الماس چگونه است؟ برای جواب سوال خود میتوانید به نمایندگی رایبد خاویار مراجعه نمایید که علاوه بر خاویار الماس تمام ماهیان خاویاری صادراتی و مرغوب و کمیاب محصولات دریای خزر کشور را میتوانید از این برند و نمایندگی معتبر به همراه قیمت های بسیار ارزان و مناسب با نوع و گونه های خاویاری به دلیل بی واسطه بودن نمایندگی بزرگ ایرانی و جهانی، جست و جو نمایید. بسیاری از کشورها نیز اقدام به تولید خاویار مصنوعی کردند که از ماهیان خاویار به دست نمی‌آید و کیفیت و خواص آن پایین‌تر از خاویار اصیل است.

کشورهای اسپانیا، روسیه و ژاپن نیز از اقدام به تولید خاویارهای مصنوعی و تقلبی کرده اند.

انواع خاویار الماس در ایران

 • خاویار سه صفر الماس
 • خاویار امپریال الماس
 • خاویار درجه یک الماس
 • خاویار درجه دو الماس

فروش خاویار الماس چگونه است؟

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

فروش انواع خاویار ایرانی

فروش انواع خاویار ایرانی در بازار

فروش انواع خاویار ایرانی در بازار ایران به چه صورت است؟ بازار ایران دارای چه …

دیدگاهتان را بنویسید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار