خرید خاویار اصل - رایبد خاویار
فروش خاویار درجه یک زیر قیمت بازار

فروش خاویار پرورشی به صورت عمده

فروش خاویار به صورت عمده تنها توسط شرکت و مراکز پرورش دهنده صورت می گیرد. برای خرید نیاز به شناخت این فعالین و شرکت های بسته بندی خواهید داشت. فروش خاویار پرورشی به صورت عمده به معنی دسترسی به انواع خاویارهای پرورشی تولید شده در مناطق کشور است.

آیا می دانستید افراد عادی تنها می توانند در هر سفر خارجی، حجم اندکی خاویار را خریداری و به کشورهای دیگر ببرند؟
در زمینه تولید خاویار پرورشی نیز تنها چند استان فعالیت دارند که به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

فروش خاویار پرورشی به صورت عمده

قیمت عمده خاویار درجه یک در تهران

قیمت عمده خاویار درجه یک در تهران برای تمام مشتریان در بین بازارهای داخلی و صادراتی قیمت ها و نرخ میان ماهیان خاویاری در هر یک میان گونه های دیگر ماهیان خاویار متفاوت می باشد.
هر کدام از کشورهای برای صادر نمودن محصولات خاویار نیز  از نرخ خاصی و مجوز رسمی برای صادرات مخصوص به خود نیازمند است که برای کم شدن اینهمه مراحل میتوانند خریداران به بهترین نمایندگی کشور ایران یعنی رایبد خاویار مراجعه نمایند تا به صورت بسیار اسان و در قیمت های بسیار مناسب با نوع محصولات بهترین خرید را به صورت جزیی و عمده را از این برند ایرانی تجربه نمایند.

قیمت عمده خاویار درجه یک در تهران

تولید ماهی خاویار پرورشی

خاویار پرورشی در استان هایی مانند مازندران، اصفهان و خوزستان تولید می شوند. طی سالهای اخیر بنا به دلایل متعددی عده ای از افراد و فعالین، اقدام به تولید ماهیهای خاویاری نموده اند. برخی از این دلایل و توسعه صنعت پرورش ماهی خاویاری عبارتند از:

 • صید بی رویه ماهی های خاویاری
 • ممنوع شدن صید فصلی برخی ماهی ها
 • کاهش چشمگیر تعداد ماهی های خاویار دریای خزر
 • افزایش تقاضای بازار داخلی
 • رونق صادارت انواع خاویار ایرانی
 • افزایش خریداران خارجی خاویار ایران
 • گسترش شرکت های صادر کننده خاویار
 • رونق سرمایه گذاری بخش خصوصی
 • ارز آوری به واسطه صادرات
 • تولید بیشتر گوشت انواع ماهی خاویار
 • تنوع در تولید و بسته بندی خاویار

تمامی این عوامل موجبات رونق سرمایه گذاری در بخش خصوصی و پرورش انواع ماهی خاویار در نقاط مختلف شده است.

تولید ماهی خاویار پرورشی

 

خرید عمده خاویار پرورشی

خرید خاویار پرورشی به صورت عمده و با قیمت مقرون به صرفه با روش های مختلفی امکان پذیر است. خریداران عمده می توانند از طریق پنج روش به راحتی باکیفیت ترین خاویارهای ایران را تهیه نمایند:

 • تهیه از نمایندگی برندهای معتبر
 • خرید اینترنتی از فروشگاه های مجاز
 • خرید عمده از شرکت شیلات ایران
 • ارتباط با دفاتر مرکز شرکت های تولیدی
 • خرید از تامین کنندگان اولیه خاویار

توجه کنید که نوع خاویار و درشتی یا ریزی دانه های آن نقش موثری در تعیین قیمت نمونه های بسته بندی دارد.

خرید عمده خاویار پرورشی

 

فروش خاویار پرورشی صادراتی

فروش خاویار پرورشی با هدف صادرات توسط شرکت های خصوصی مختلفی صورت می گیرد.

قیمت در کنار کیفیت دو عامل مهم جهت افزایش فروش عمده و همکاری با شرکت های خارجی می باشد.
همانطور که می دانید هر شخص خارجی تنها می تواند ۱۵۰ گرم خاویار را از کشور خارج نماید. بنابراین جهت صادارت نیاز به اخذ مجوزهای لازم و ارائه انواع مدارک به گمرک و واحد ترخیص کالا می باشد. فروش خاویار صادارتی نوع پرورشی باید زیر نظر کارشناسان و مشاوران صورت گیرد. دلیل این امر استفاده از تجهیزات مناسب جهت عدم فاسد شدن خاویار و حمل استاندار آن می باشد.

فروش خاویار پرورشی صادراتی

فروش خاویار به صورت عمده

فروش خاویار به صورت عمده در بین کدام مراکز صورت میگیرد؟ بهترین خاویارهای مرغوب در کدام کشور است؟ برای خرید و مطمعن شدن از اصل بودن محصولات چه باید کرد؟ چند نوع نمایندگی معتبر در کشور می باشد؟  مشتریانی که برای اولین بار در ایران و جهان میخواهند خرید عالی داشته باشند و به سوالات خود پاسخ بدهند میتوانند به نمایندگی معتبر رایبد خاویار در جای جای نقاط ایران مراجعه نمایند.

فروش خاویار به صورت عمده

قیمت خاویار در بسته های کوچک

قیمت خاویار در بسته های کوچک متفاوت است.

بسته های خاویاری نمایندگی ر ایبد خاویار بسیار لوکس و شیک می باشد که از نوع بسته های ان میتوان به قوطی و شیشه ای اشاره نماییم.
  برای کسب اطلاعات بیشتر و متصل شدن به مشاوران نمایندگی بزرگ و معتبر ایرانی که چندین سال سابقه بسیار پر رنگ و پر اهمیت را در کشور و میز بین مشتریان کشورهای چهانی همسایه دارند را  به سایت فروشگاه مراجعه نمایید تا علاوه بر قیمت های بسیار مناسب از کیفیت های محصولات نیز بهره مند شوید. معمولا گونه ماهی خاویاری مورد استفاده در مزارع از نوع فیل ماهی است که این گونه ماهی خاویاری معمولا 8 تا 10 سال زمان برای رسیدن به سن بلوغ و بهره برداری نیاز دارد.

قیمت خاویار در بسته های کوچک

نمایندگی فروش خاویار با قیمت ارزان

نمایندگی فروش خاویار با قیمت ارزان در ایران را میتوان از نمایندگی و برند داخلی و خارجی رایبد خاویار نام برد که دلیل قیمت های بسیار مناسب میان هر یک از گونه ها و محصولات شرکت رایبد بی واسطه بودن این مرکز خاویار می باشد و برای دسترسی به ان در هر کجای ایران میتوانید تنها به سایت رایبد خاویار و فروشگاهش مراجعه نمایید و پس از ثبت محصول مورد نظر خود ان را در کمترین زمان به صورت مستقیم پس از تولید در اختیار خود و درب منزلتان تحویل گیرید.

امروزه در کشور پهناور و بسیار بزرگ ایران باید به این اشاره نمود که هم اکنون 95 درصد گوشت و 50 تا 60 درصد خاویار ماهیان خاویاری پرورشی در کشور مصرف می شود.

نمایندگی فروش خاویار با قیمت ارزان

خرید انواع خاویار مرغوب ایرانی به صورت عمده

خرید انواع خاویار مرغوب ایرانی به صورت عمده برای خریداران و جهت صادرات توسط مراجعه به نمایندگی های معتبر شکل میگیرد و امکان پذیر می باشد.

صادرات ماهی خاویار ایرانی از طریق نمایندگی و مراکز خاویاری در کشور به کشورهای خارجی جهان از جمله اسیایی، اروپایی و عربی صادر میگردد.
همان‌گونه که خاویار سیاه در ایران و جنوبروسیه شناخته شده‌تر است، خاویار سرخ در سیبری و خاور دور طرفداران بیشتری دارد. برای صادرات خاویارها از ایران میتوانید به نمایندگی های معتبر محصولات خاویاری ایرانی مانند رایبد خاویار مراجعه نمایید تا محصولاتی بسیار با کیفیت را به همراه قیمت های مناسب صادر نمایید.

خرید انواع خاویار مرغوب ایرانی به صورت عمده

عمده فروش خاویار در ایران

عمده فروش خاویار در ایران مرکز معتبر خاویار ایران می باشد که علاوه بر عمده فروشی و قرار دادن محصولات عمده بیشتر به بازارهای ماهیان خاویاری و نیز میان مراکز و فروشگاه های محصولات دریایی به صورت جزیی نیز با کیفیت ترین و ارگانیک ترین محصولات را در اختیار مشتریان در نقاط مختلف و شهرهای کوچک و بزرگ کشورهای دنیا نیز قرار میدهد. شرکت های تولید کننده و صادرات خاویار در ایران بسیار میباشد که بسیاری معتبر و بسیاری نیز ممکن از تقلبی باشند.

شرکت های بسیار بزرگ ایرانی که دارای قدمتی چندین ساله میباشند و همواره انواع برندهای جهانی را در خود جای داده اند
خاویار ایران دارای 25 سال سوابق بسیار پر اهمیت را بین تمامی مردمان دارد.

انواع خاویار برای خرید و فروش به صورت عمده

 • خرید و فروش عمده خاویار بلوگا
 • خرید و فروش عمده خاویار سوروگا
 • خرید و فروش عمده خاویار آسترا
 • خرید و فروش عمده خاویار بری
 • خرید و فروش عمده خاویار طلایی
 • خرید و فروش عمده خاویار فشرده

عمده فروش خاویار در ایران

شرایط بازار خاویار ایران در اروپا

شرایط بازار خاویار ایران در اروپا و صادرات علاوه بر اروپا به کشورهای بسیار بزرگ خارجی جهان نیز از طریق شرکت های تولید و پخش خاویاری با داشتن مجوزهای رسمی برای صادر کردن صورت میگیرد که مشتریان ایرانی نیز برای خرید انواع ماهیان میتوانند در هر کجای کشور که میباشند به سایت و نمایندگی بسیار بزرگ و دارای بهترین برند، خاویار ایران مراجعه نمایند تا خرید اصل و مغوب را به همراه بهترین قیمت ها داشته باشند.

برای خریداری خاویار به صورت اینترنتی میتوانید به سایت معتبر فروشگاه و برند شناخته شده رایبد خاویار مراجعه نمایید.
محصول را تهرانیای عزیز میتوانند ضرف چند ساعت درب منزل خود تحویل گیرند و ار فواید خاویار در هنگام  خوردن بهرمند شوند.

انواع مجوزهای صادراتی ایران برای صادرات به کشورهایی مثل اروپا

 • مجوز دامپزشکی برای صادرات خاویار به اروپا
 • مجوز سایتس برای صادرات خاویار به اروپا
 • مجوز حمل و نقل برای صادرات خاویار به اروپا
 • مجوز قرنطینه برای صادرات خاویار به اروپا
 • مجوز گواهی مبدا برای صادرات خاویار به اروپا
 • مجوز گواهی مقصد برای صادرات خاویار به اروپا
 • مجوز کارت بازرگانی برای صادرات خاویار به اروپا

شرایط بازار خاویار ایران در اروپا

شرکت صادر کننده خاویار به اروپا

شرکت صادر کننده خاویار به اروپا بسیاری در ایران وجود دارند که شامل نمایندگی و شرکت های خاویار ایران، میراث خاویار، رایبد خاویار، خاویار کالچر، باهو خاویار، دریا خاویار، خاویار قروق تالش، میباشند که برای خریداری انواع محصولات از این نمایندگی ها کافیست به سایت انها مراجعه نمایید.

بسیاری، طعم تند خاویار به تنهایی دوست ندارند و آن را همراه خوراکی دیگری می‌خورند؛
و گروهی که خود را در جهان به عنوان علاقه‌مندان حقیقی خاویار معرفی می‌کنند، معتقدند کسی که طعم خاص ماهی و مزه تند خاویار خالص و سرد را دوست ندارد و تاب نمی‌آورد، همان بهتر که به آن لب نزند، تا آن را با آمیختن به خوراکی دیگر، قابل خوردن کند.

شرکت صادر کننده خاویار به اروپا

مرکز فروش خاویار به صورت عمده در اروپا

مرکز فروش خاویار به صورت عمده در اروپا را میتوان از مرکز و نمایندگی بسیار معتبر و برند رایبد خاویار در ایران نام برد. اعتماد و جلب توجه مشتریان به خاویار رایبد را میتوان به این دلیل نام برد که قیمت های ارزان این نمایندگی و شرکت بی واسطه ارزان می باشد و تنوع محصولاتش بسیار زیاد است. ماهی خاویار از نظر رنگ سه نوع است که شامل مروارید سیاه از فیل ماهی و خاویار آسترا یا خاویارطلایی از تاس ماهی و خاویار ریز سوروگا از اوزون برون می باشد. با مراجعه به سایت فروشگاه و تماس با نمایندگی اصلی ان بهترین محصولات را در اختیار خود قرار دهید.

هنگام میل کردن خاویار با برند رایبد خاویار در کنار وعده های غذایی خود بخصوص صبحانه از کیفیت ها و خواص آن بهره مند شوید.

مرکز فروش خاویار به صورت عمده در اروپا

تولید و پرورش خاویار اصل ایرانی

تولید و پرورش خاویار اصل ایرانی بر عهده شرکت ها و مراکز خاویاری معتبر در کشو همانند نمایندگی رایبد خاویار می باشد که باید از نقاط قوت این نمایندگی بزرگ اشاره به این کرد که محصولات با کیفیت این شرکت را میتوانید با بهترین کیفیت ممکن ارگانیک ایرانی اصیل خاویارها را تهیه نمایید به صورت حضوری و انلاین. این نمایندگی ها یکی از بزرگترین و معتبر ترین نمایندگی های ایرانی میباشند که دارای بهترین برندها و همچنین قدمتی طولانی نیز میباشند، برای خرید به صورت انلاین با قیمت های مناسب میتوانید به فروشگاه سایت اینترنتی رایبد خاویار مراجعه نمایید.

انواع ماهیان خاویاری برای استحصال خاویار در ایران

 • فیل ماهی خاویاری پرورشی ایرانی
 • تاسماهی خاویاری پرورشی ایرانی
 • چالباش خاویاری پرورشی ایرانی
 • قره برون خاویاری پرورشی ایرانی
 • اوزون برون خاویاری پرورشی ایرانی
 • شیب خاویاری پرورشی ایرانی
 • استرلیاد خاویاری پرورشی ایرانی

تولید و پرورش خاویار اصل ایرانی

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

فروشنده عمده خاویار پرورشی

فروشنده عمده خاویار پرورشی

خاویار پرورشی نمونه ای از پرفروش ترین انواع خاویار ایرانی است که فروشنده عمده این …

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار